Home | Webriešenia | Webhosting | Ďalšie služby | Naši klienti | APG Technologies
Outsourcing
Údržba software-u
Údržba hardware-u
Slovensky
Deutsch
ďalšie služby > outsourcing
ak je Vaša firma zadávateľom kontraktov na internetové riešenia, alebo ste zahraničnou korporáciou, tak isto viete, že outsourcing prináša výzvu pre diverzifikáciu internetových služieb, nové obchodné stratégie a riešenia, ale hlavne nízkonákladový vývoj IT technológií.

kvalita a náklady
dizajnéri a programátori APG Technologies dodávajú vysoko kvalitné, funkčné internetové aplikácie. Kvalitou sa vyrovnáme každému, no cenovo sú naše služby lacnejšie. Snažíme sa redukovať náklady, aby Vaša spoločnosť dostala vysoko efektívnu službu a získala tak konkurenčnú výhodu. My šetríme Vaše peniaze. V krajinách Európskej únie, USA, či Austrálii zaplatíte niekoľkonásobne viac, než v našej slovenskej firme.

reklamné agentúry
ak je Vaša firma reklamnou, mediálnou agentúrou, slovenskou či zahraničnou, získate výhodnejšiu províziu, zdiverzifikujete svoju činnosť. Zabráňte tomu, aby Vašim klientom boli vytvárané dizajny "rovnakej tváre" a nechajte si vypracovať niekoľko grafických návrhov pre Vašich klientov. Naše nápady Vás posunú vpred. Reklamným agentúram bude pridelené prihlasovacie meno a heslo pre ľahšie objednávanie nových služieb, prehľad faktúr a širokú škálu ďalších informácií.

zahraničné firmy
zahraničným firmám poskytneme výnimočne nízkonákladové internetové riešenia vysokej kvality. Uvedomujeme si, že cena nie je všetko. Naši dizajnéri a programátori prispôsobujú vaše internetové riešenia podla Vašich predstáv.

vývoj
Programovanie: PHP, JavaScript
Webdesign: vytváranie HTML
Grafika: Photoshop, Ilustrator, Photo-Paint
Databázy: MySQL, MS Access
Animácie: Macromedia Flash
Najlepšia kombinácia: Unix/Linux-Apache-PHP-MySQL
Informácia pre agentúry:
sprostredkovateľské agentúry, kontaktujte nášho pracovníka: agentury@apg.sk alebo telefonicky +421-2 6353 2002.
REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA:
Užívateľ:
Heslo: