Home | Webriešenia | Webhosting | Ďalšie služby | Naši klienti | APG Technologies
Portfólio
Starostlivosť o klienta
Slovensky
Deutsch
naši klienti > portfólio
www.tecton.sk
APG Technologies spolupracuje na vývoji novej webovej stránky pre firmu TECTON, s.r.o. v oblasti grafických návrhov a tvorby základného html/php kódu.
www.salvus.sk
Privátne psychologické, medicínske a vzdelávacie centrum SALVUS, s.r.o. má novú webovú prezentáciu www.salvus.sk ktorá využíva flashové efekty, javascript, php, MySQL databázy.
www.ares.sk
Spoločnosť ARES, spol. s r.o. má na svojej webstránke kompletnú prezentáciu svojich produktov a služieb, ich on-line objednávanie cez objednávkový systém, kontaktné formuláre, flashové efekty, animácie, databázy. Ich webstránka je prístupná na www.ares.sk.
www.energytrading.sk
Nová verzia webovej stránky spoločnosti ETC, s.r.o. www.energytrading.sk obsahuje flashové 3D prvky, profesionálnu grafiku, 2 jazykové mutácie, ako aj obmedzený prístup surferov k citlivým informáciám na stránke pomocou prihlasovacieho systému.
www.chemiaservis.sk
APG Technologies v roku 2003 pracovala na rekonštrukcii webovej stránky firmy Chémia-Servis, s.r.o.
www.floraservis.sk stránka je vo vývoji
Nová webová stránka floraservis.sk bude obsahovať on-line katalóg všetkých výrobkov, podrobný systém vyhľadávania produktov podľa viacerých kritérií, systém objednávania produktov, množstvo flashových prvkov, ako aj samotný podsystém pre admina, ktorý môže riadiť obsah katalógu. Webstránka bude prístupná na www.floraservis.sk.
www.welz.sk
Jednoduchá webstránka špedičnej firmy Welz-Slovakia, s.r.o.
www.con-dom.sk
Jednoduchá home-stránka slúžiaca ako odkaz pre ďalšie smerovanie klienta na on-line obchod.
www.catering.sk
Nová verzia webovej stránky spoločnosti Catering Servis www.catering.sk obsahuje klasické prvky úspešných webových prezentácií - flashové efekty, interaktívny objednávkový formulár s odoslaním na email, fotogalériu a anglickú jazykovú mutáciu.
www.koka.sk
Kompletné služby poskytujúca reklamná agentúra KOKA s novou webovou stránkou www.koka.sk sa stala interaktívnejšou vďaka internetovým on-line formulárom, flashovým bannerom. Kompletné informácie tejto reklamnej agentúry nájdu klienti na ich novej webstránke.
www.birkart.sk
Čisto prezentačná webová stránka www.birkart.sk využíva na stránke flashové efekty v menu i v nadpisoch. Špedicnú firmu Birkart Globistics môžu zákazníci kontaktovať priamo cez kontaktný formulár, ktorého obsah je priamo odoslaný na e-mail.
www.drevouniainterier.sk
APG Technologies dokončil projekt pre spoločnosť Drevoúnia-Interiér, s.r.o. Ich webová stránka www.drevouniainterier.sk je prezentáciou takmer všetkých druhov nábytku. Na stránke nájdete i všetky doplňujúce informácie o predaji nábytku.
www.eclat.sk
APG Technologies spústil novú internetovú prezentáciu firmy Eclat Media, s.r.o. Na stránke nájdete informácie o činnosti tejto mediálnej firmy, ako aj vyhľadávanie tlačových, televíznych a iných médií na Slovensku i v zahraničí, s ktorými táto agentúra spolupracuje. Stránka využíva MySQL databázy a vyhľadávanie podľa požiadaviek internetového klienta. Jej adresa je www.eclat.sk.
hľadáte efektívnu cestu komunikácie so zákazníkmi?
kontaktujte nás

ak nepoužívate e-mail, kontaktujte nás cez formulár
napíšte nám

chceli by ste byť súčasťou nášho pracovného tímu? Vyplňte náš formulár
kariéra

chceli by ste sa stať sprostredkovateľom našich služieb? Kontaktujte nášho pracovníka.
agentury@apg.sk

REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA:
Užívateľ:
Heslo: