Home | Webriešenia | Webhosting | Ďalšie služby | Naši klienti | APG Technologies
Hostingové programy
Registrácia domén
Objednávka
Slovensky
Deutsch
webhosting > hostingové programy
V momente, ako je vaša webstránka dokončená, potrebujete nájsť internetový server, ktorý je nepretržite pripojený k Internetu - váš hostingový server.

APG Technologies vám ponúka nasledovné hostingové služby:

APG Hosting
Hostingový program len za Sk 1800 ročne. Štandardný program prevádzky www stránok s vlastným priestorom prístupným cez ftp protokol a plnou funkčnosťou doménových emailov. Podpora aktívneho obsahu (PHP + MySQL).
APG Hosting

APG Alias
Je doplnok k programu APG Hosting, umožnuje priradiť k už existujúcej a u nás prevádzkovanej www stránke tzv. „alias doménu“. V podstate ide o zobrazovanie tej istej stránky pod viacerými adresami.
APG Alias

APG AliasPlus
Tento program je rozšírením programu APG Alias, pričom navyše je, že sa po zadaní alias domény návštevníkovi nezobrazuje rovnaká štartovacia stránka ako u hlavnej domény.
APG AliasPlus

APG Park
Tento program je bezplatný. Ide o registráciu domény a tým o jej zarezervovanie.
APG Park

APG Redirect
Ide o presmerovanie prevádzkovanej domény na zvolenú URL. Zároveň je všetka pošta domény presmerovaná na požadovaný email. Najčastejšie sa využíva na presmerovanie na freehostingové servery.
APG Redirect

APG Mail
Zodpovedá programu APG Alias, teda zobrazovaná stránka sa musí zhodovať s hlavnou doménou, do ktorej www priestoru doména smeruje. Na rozdiel od programu APG Alias je v programe APG Mail plne funkčné nastavovanie parametrov elektronickej pošty. To znamená, že e-maily aj s kontami si môžete nastaviť presne rovnako ako v programe APG Hosting.
APG Mail

APG MailPlus
Vychádza z programu APG Mail, pričom navyše je tu zobrazovanie inej štartovacej stránky ako má hlavná doména. V podstate teda ide o plnohodnotný hostingový program, ktorý je umiestnený v priestore iného Host programu, ciže nemá vlastný ftp prístup.
APG MailPlus

Zmena tarify za poskytovanie služieb webhostingu a registrácie doménových mien platná od 1.5.2007
základný panel portfólia:
   Energy Trading Company
   Salvus
   Birkart Globistics SK
   Catering Servis
Party & Picknick
   Drevounia-Interier
kompletný panel portfólia

Informácia pre agentúry:
sprostredkovateľské agentúry, kontaktujte nášho pracovníka: agentury@apg.sk alebo telefonicky 02/54650186.
REGISTROVANÍ UŽÍVATELIA:
Užívateľ:
Heslo: